The costs of the pizzas you ordered for lunch was $45.45. Nine people ate pizza. how much will each person owe for lunch?

QUESTION POSTED AT 01/06/2020 - 03:54 PM

Answered by admin AT 01/06/2020 - 03:54 PM

Your answer should be $5.05.

$45.45 divided by 9 = $5.05. Hope this helps!
Post your answer

Related questions